SEO Fiyatları | Dijital Rank

SEO Fiyatları

Merhaba değerli takipçilerimiz, bu değerli içeriğimizde arama motorlarında ilk sayfada olmanıza yönelik yapmış olduğumuz özel seo çalışmalarımızın ücretlendirilmesi hakkında mutlaka bilmeniz gereken önemli bilgileri aktaracağız. Seo fiyatları, siz değerli müşterilerimizin hedeflediği kelime grupları ve arama motorlarında arzu ettiği pozisyon ile doğru orantılı olarak değişiklik gösterecektir. Hedeflenen kelime grubunun rekabeti arttıkça çalışma süresi doğru orantılı olarak artacaktır. Buna istinaden karşı taraftan talep ettiğimiz ücrette doğru orantılı olarak değişiklik gösterecektir.

Seo fiyatları kapsamında ödeme şekilleri değişiklik gösterebilir. Örneğin bu bağlatı aracılığı ile ulaşabileceğiniz seo paketleri sayfasında her web sayfası için uygun olan standart ve özel seo paketleri mevcuttur. Yeşil, turuncu ve kırmızı olmak üzere üç adet hâlihazırda seo paketi bulunmaktadır. Bu tarz çalışmalar için bize ödemeniz gereken seo ücretleri bellidir. Ancak şu bağlantı aracılığı ile ulaşabileceğiniz aylık seo, buraya tıklayarak ulaşabileceğiniz seo danışmanlığı için seo ücretleri tamamen hedefiniz, anahtar kelimeleriniz ve isteklerinizle doğru orantılı olacak şekilde değişkenlik gösterecektir. Çünkü örnek verecek olursak Dijital Rank kelimesinin rekabeti ile elbette araç kiralama kelimesinin rekabeti bir olmayacaktır.

Siz değerli takipçilerimiz dilerseniz her web sayfası için mutlaka fayda sağlayacak standart ücretli seo paketlerimizi tercih edebilir yada size ve web sayfanıza özel olarak çalışma planı ile birlikte fiyat çıkartabiliriz. Umarız seo ücretleri hakkında paylaştığımız içeriğimiz sizin için faydalı olmuştur.

Hayallerinizden aksiyon almak, Google’da ilk sayfaya gelmek için tek yapmanız gereken bize iletişim sayfamız veya çağrı merkezimiz aracılığı ile hemen ulaşmak.