Backlink Sorgulama Siteleri | Dijital Rank

Backlink Sorgulama Siteleri

Merhaba değerli ziyaretçilerimiz,
Bu içeriğimizde siz değerli takipçilerimiz ile özel backlink sorgulama araçlarını paylaşacağım. Backlink sorgulama sitelerini web sayfanıza gelen bağlantıları kontrol etmek veya rakip web sayfalarının sahip olduğu bağlantıları incelemek için kullanabilirsiniz. Tanıtacağım servislerin bir çoğu ücretli olmakla beraber içlerinde ücretsiz servisler de bulunmaktadır.

  • ahrefs.com
  • majestic.com
  • ranksignals.com

Paylaşmış olduğum backlink sorgulama siteleri alanında lider backlink sorgulama servislerindendir.

Ahrefs.com

ahrefs backlink sorgulama sitesi

Alanında lider bir web sitesidir. Eğer ücretli bir servis kullanmak istiyorsanız mutlaka denemelisiniz! Ayrıca ücretsiz olarakta denemeniz mümkün.

Majestic.com

majesticseo backlink sorgulama sitesi

Dijitalrank.com olarak en sık kullandığımız araçlardan birisidir. Kesinlikle öneririz. Ücretsiz olarak kullanmanız mümkün. Ayrıca kendi web sayfanızı doğrularsanız majestic.com üzerinden sadece kendi web sayfalarınızı kontrol etmek için premium hesabınız var gibi kullanabilirsiniz. Ek olarak web sayfalarınızın Trust Flow değerlerini majestic.com ile kontrol edebilirsiniz. Eğer backlink araçlarına yatırım yapacaksanız majestic.com mutlaka öneririm.

Ranksignals.com

Rank Signals backlink sorgulama sitesi

Bahsetmiş olduğumuz iki adet servis kadar başarılı olduğunu söyleyemeyeceğim. Ancak ücretsiz bir servis arıyorsanız mutlaka denemelisiniz. Tek eksik yanı sadece domain.com analiz edebiliyor olmanız yani alt sayfaları sorgulamak mümkün değil. Ancak domain.com olarak sorgulama yaptığınızda alt sayfaları da gösteriyor.

Değerli okurlarımız bahsettiğimiz araçlar sayesinde web sayfanıza gelen bağlantıları keşfedebilirsiniz ve size zarar verebilecek potansiyel bağlantıları tespit edebilir; önleminizi önceden alabilirsiniz. Eğer sizin haberiniz olmadan web sayfanıza farklı anahtar kelimelerden bağlantılar geliyorsa çok geç olmadan mutlaka bizimle iletişime geçmelisiniz.

Faydalı içeriklerimizden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız mutlaka Facebook sayfamızı beğenerek bizi yakından takip ediniz. 🙂

Furkan
Furkan
Dijital Rank ekip lideri, profesyonel seo danışmanı ve korkusuz girişimci. Ayrıca furkangokcol.com kişisel web sayfasında seo sektörü hakkında değerli içerikler paylaşıyor.