Aylık SEO | Dijital Rank

Aylık SEO

Merhaba değerli takipçilerimiz, aylık seo hizmetleri kapsamında web sayfanız önce baştan sona analiz edilir. Özel seo analiz sonucu tarafınıza ayrıntılı olarak raporlanır. Akabinde site içi ve site dışı yapılması gereken arama motoru optimazsyonu arzu ettiğiniz hedefinize göre planlanır.

Aylık seo hizmeti kapsamında yapılan planlamaya göre ilk ay site içi optimizasyon işlemleri, web sayfanızı özel olarak arama motorlarına kayıt etme, anahtar kelime analizi ve hedeflenmesi, içerik oluşturma gibi ağırlığın site içerisinde olduğu değerli çalışmalar yapılır.

Diğer aylarda ise site dışı seo işlemleri yapılır. Kalıcı kaliteli ve içeriğiniz ile alakalı otoriter web sayfalarından backlink edinme, sosyal medya desteği, haber sayfalarında marka değerinizi arttırmaya yönelik reklam çalışmaları gibi çalışmalar yürütülmektedir. Hedeflediğiniz ve yükselmeyi arzu ettiğiniz kelimelerde ve site bazlı olarak ilk sayfada olmanıza yönelik yapılacak olan seo çalışmalarının kaç aylık olacağı ise tamamen siz değerli müşterilerimizin hedeflediği anahtar kelimelerinin rekabetine göre değişiklik gösterecektir.

Dilerseniz aylık seo hizmeti hakkında daha fazla bilgi almak ve bizimle çalışmak için +90 531 347 59 58 numaralı çağrı merkezimiz veya iletişim sayfamız aracılığı ile bize kolayca ulaşabilirsiniz.

Sizde aylık seo çalışması ile ilk sayfada olacaksınız ve arama motorlarından aksiyon almak kesinlikle sizinde hakkınız!